Dental Turizm

Anasayfa / Dental Turizm / Dental Turizm

Dental Turizm

Dental turizm, yurtdışında yaşayan ve ağız ve diş sağlığı problemi bulunan kişilerin tedavi amaçlı yaptıkları seyahatlerdir. Avrupa ve Amerika’da tedavi masraflarının yüksek olması, kaliteli sağlık hizmeti alamamaları gibi sebeplerde ülkelerinde tedavi hizmeti almayı tercih etmeyen kişiler Türkiye’deki yüksek sağlık standartları, kaliteli sağlık hizmetini daha uygun bir maliyetle alabilme olanağının yanı sıra tedavi için ülkemizde geçirdikleri süre boyunca ülkemizin tarihi yapısı, kültürel dokusu ve coğrafi güzelliklerinin tadını çıkarmak için ülkemizi tercih etmektedir.  Böylece, hastalar hem tatillerini yapabilmekte hem de uygun maliyetler ile sağlık sorunlarını çözebilmektedir.

Yurt içi ve yurt dışından gelen siz değerli hastalarımız için son teknoloji cihazlarımız, tomografi ve panoromik röntgen gibi görüntüleme sistemleri ile hijyen standartlarını eksiksiz uygulayan kliniğimizde ihtiyacınız olan tüm tedaviler profesyonel ekibimiz tarafından hassasiyetle yapılmaktadır.

Özel DentRoyal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, uluslararası dental sağlık turizmi yetki belgeli, tatil ve tarih cenneti İzmir’de yer alan modern bir sağlık kuruluşudur.