Dental Turizm

Anasayfa / Dental Turizm

Dental Turizm

Dental Turizm

Dental Turizm

Dental turizm, yurtdışında yaşayan ve ağız ve diş sağlığı problemi bulunan kişilerin tedavi amaçlı yaptıkları seyahatlerdir. Avrupa ve Amerika’da tedavi masraflarının yüksek olması, kaliteli sağlık hizmeti alamamaları gibi sebeplerde ülkelerinde tedavi hizmeti almayı tercih etmeyen kişiler Türkiye’deki yüksek sağlık standartları, kaliteli sağlık hizmetini daha uygun bir maliyetle alabilme olanağının yanı sıra tedavi için ülkemizde geçirdikleri süre boyunca ülkemizin tarihi yapısı, kültürel dokusu ve coğrafi güzelliklerinin tadını çıkarmak için ülkemizi tercih etmektedir.  Böylece, hastalar hem tatillerini yapabilmekte hem de uygun maliyetler ile sağlık sorunlarını çözebilmektedir.

Yurt içi ve yurt dışından gelen siz değerli hastalarımız için son teknoloji cihazlarımız, tomografi ve panoromik röntgen gibi görüntüleme sistemleri ile hijyen standartlarını eksiksiz uygulayan kliniğimizde ihtiyacınız olan tüm tedaviler profesyonel ekibimiz tarafından hassasiyetle yapılmaktadır.

Özel DentRoyal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, uluslararası dental sağlık turizmi yetki belgeli, tatil ve tarih cenneti İzmir’de yer alan modern bir sağlık kuruluşudur.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Bizlere klinik telefonlarımızdan ulaşabilir ya da WhatsApp iletişim hattımıza mesaj gönderebilirsiniz.

Tedavi Danışma ve Planlamasında Hangi Bilgilerinize İhtiyacımız Var?

Mevcut şikayetiniz veya tedavi planınız ile ilgili taleplerinizi bizimle paylaşıp, varsa röntgen ve/veya ağız içi fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Paylaşımlarınızın ardından uzman ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Tedavi Planlaması ve Teklif

İletiniz bize ulaştıktan sonra size uygun tedavi seçeneklerine göre tedavi süresi, tedavi maliyeti, ülkemizde konaklama gününüz gibi merak ettiğiniz tüm konularda tarafınıza detaylı bilgi sunulacaktır.

Randevu

Karar verilen tedavi planlamasına uygun şekilde sizinle birlikte randevu tarihi belirlenecektir.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?
Tedavi Süresi Ne Kadardır?

Tedavi Süresi Ne Kadardır?

  • İmplant; İmplant hastalarımızın tedavi süreleri ilk operasyon için 2 gündür. Sonrasında implantın kemiğe kaynaşma süresi beklenir ve bu süre ortalama 4 aydır. İmplant üstü protez işlemine geçildiğinde ise gerekli olan süre 7-14 gündür.
  • Estetik Diş Tedavileri (Gülüş Tasarımı); Estetik Diş tedavileri genel olarak 7-14 gün arasında tamamlanmaktadır.
  • Beyazlatma (Bleaching): Yaklaşık 1 saattir.
  • Protez tedavileri: 7-14 gündür.

Rutin Kontrol ve Bakım

Yapılan bütün tedavilerde veya koruyucu diş hekimliği kuralları gereği ağız bakımınızı 6 ayda bir mutlaka yaptırmalısınız.